Pınar Aydın Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pınar Aydın Sitesi

Pınar Aydın Fan Sitesi - Pınar Aydın Akademi Türkiye - Pınar Aydın Savcının Karısı - Pınar Aydın Arka Sokaklar - Pınar Aydın Kız Kaçıran - Pınar Aydın Kapalıçarşı - Pınar Aydın Albümü - Pınar Aydın Akasya Durağı - Pınar Aydın Bizim Okul

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Acemİ İnternetcİ

YazarMesaj
machidhe
Yeni Üye
Yeni Üye
machidhe

Kadın Mesaj Sayısı : 227

Acemİ İnternetcİ Empty
MesajKonu: Acemİ İnternetcİ   Acemİ İnternetcİ EmptyCuma Ağus. 07, 2009 8:24 am

Internet
Abi resimler varAcemİ İnternetcİ Virgs yazılar varAcemİ İnternetcİ Virgs aradığın herşeyi buluyor muşsunAcemİ İnternetcİ Nokta Yani ben daha bulamıyorum ama söylüyorum buluyorlarAcemİ İnternetcİ Nokta Manita resimleri desem offffAcemİ İnternetcİ Virgs offffAcemİ İnternetcİ Nokta Tofaş'ın bile sayfası varAcemİ İnternetcİ Nokta Bi de bunun denizde yapılası varmışAcemİ İnternetcİ Virgs sörfAcemİ İnternetcİ Virgs mörf bişiAcemİ İnternetcİ Virgs onu da araştırıyorumAcemİ İnternetcİ Nokta www: Bunlar her gördükleri yere www yazıyorlarAcemİ İnternetcİ Nokta Bir bilgisayar görür görmez hemen bu ecnebi harfe 3 kere basınAcemİ İnternetcİ Nokta Beni utandırmayınAcemİ İnternetcİ Nokta
Nikneym
Alemde bi yamukluk olmasın diye kendilerine takma isim alıyolarAcemİ İnternetcİ Nokta Gazoz Ömer'in gazoz'uAcemİ İnternetcİ Virgs Patinaj Ali'nin patinajı gibiAcemİ İnternetcİ Nokta Bize yakışmazzzAcemİ İnternetcİ Virgs ben "Davut"Acemİ İnternetcİ Nokta

Çet Şimdi burada bir sürü aklı evel birbiriyle tanışıp saatlerce geyik yapıyorlarAcemİ İnternetcİ Virgs yengelerle tanışıyorlarAcemİ İnternetcİ Virgs bi nevi muhallebici yaniAcemİ İnternetcİ Nokta

Site
Bildiğiniz site işte uzatmayınAcemİ İnternetcİ Nokta

Tıklamak
Abi laf bana çok ters geliyoAcemİ İnternetcİ Nokta Ne o öyle oraya tıklaAcemİ İnternetcİ Virgs buraya tıklaAcemİ İnternetcİ Nokta Erkek adam tıklamazAcemİ İnternetcİ Virgs BASARAcemİ İnternetcİ Nokta Ne öyle tık tıkAcemİ İnternetcİ Nokta Ravel de tıkla diyip duruyoAcemİ İnternetcİ Nokta Onda da var bişi zatenAcemİ İnternetcİ Nokta Bana da aklınca gidip kahverengi çorap almışAcemİ İnternetcİ Nokta Erkek adam dediğin beyazzz çorap giyerAcemİ İnternetcİ Nokta

Aysikü
Çet'te tanıştığımız yengelerimizle özel durumlarda konuşmak için icad edilmişAcemİ İnternetcİ Nokta İyi alet deAcemİ İnternetcİ Virgs ne o öyle papatya ayağı?

Davlod (indirmek)
Bakmayın kızıyorum ama habire "şunu indirdimAcemİ İnternetcİ Virgs bunu indirdim" diyip duruyolarAcemİ İnternetcİ Nokta Henüz bi vukuatlarına şahit olmadım amaAcemİ İnternetcİ NoktaAcemİ İnternetcİ Nokta

imeyl
Posta kutusu gibi bir yerAcemİ İnternetcİ Nokta Ama pek işe yaramıyoAcemİ İnternetcİ Nokta 10 gün önce bizim memlekete bi mektup attım bununla hala almamışlarAcemİ İnternetcİ Nokta

Hit
Bu kesin ingilizce'dir dedimAcemİ İnternetcİ Nokta Açtım sözlüğü baktımAcemİ İnternetcİ Nokta Bu herifler dövüldükçe seviniyorlar
http://machidhe.forumactif.com/index.htm

Acemİ İnternetcİ
1 sayfadaki 1 sayfası