Pınar Aydın Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pınar Aydın Sitesi

Pınar Aydın Fan Sitesi - Pınar Aydın Akademi Türkiye - Pınar Aydın Savcının Karısı - Pınar Aydın Arka Sokaklar - Pınar Aydın Kız Kaçıran - Pınar Aydın Kapalıçarşı - Pınar Aydın Albümü - Pınar Aydın Akasya Durağı - Pınar Aydın Bizim Okul
 
AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

 

 Günlük Burç Yorumları

Aşağa gitmek 
YazarMesaj
♥alpınar♥
Moderatör
Moderatör
♥alpınar♥


Kadın Mesaj Sayısı : 3082
Points : 4078
Reputation : 9
Kayıt tarihi : 09/06/09
Yaş : 31
Nerden : !$T....

Günlük Burç Yorumları Empty
MesajKonu: Günlük Burç Yorumları   Günlük Burç Yorumları EmptyPtsi Haz. 20, 2011 9:42 pm21.06.2011


KOÇ BURCU (21 Mart - 19 Nisan)İşinizle ilgili gerekli ayrıntıları kısa sürede tamamlamalı ve yeni projelerinizi geliştirmelisiniz. Ay'ın bulunduğu konum, aile içi kavgalarınızı gündeme getirebilir. Uzak yollarla ilgili projelerinizi için, elinizden birtakım paralar çıkabilir. Olayları bir an önce sonuçlandırmalı ve tereddütlerinizden kurtulmalıs
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://www.alpkorkmazfan.com
♥alpınar♥
Moderatör
Moderatör
♥alpınar♥


Kadın Mesaj Sayısı : 3082
Points : 4078
Reputation : 9
Kayıt tarihi : 09/06/09
Yaş : 31
Nerden : !$T....

Günlük Burç Yorumları Empty
MesajKonu: Geri: Günlük Burç Yorumları   Günlük Burç Yorumları EmptyPtsi Haz. 20, 2011 9:42 pm


21 Haziran 2011, Salı


BOĞA BURCU (20 Nisan - 20 Mayıs)Maddi konuların kafanızda aldığı şekillenmeler çok önemli. Yeni başlangıçlar konusunda kendinizi baskı altında hissediyorsunuz. Başkalarının fikriyle hareket etmek istemediğiniz için, kendinize zaman tanımalısınız. Parasal sıkıntılarınıza yeni kaynaklar bulmak için gerekli şartları temkinli bir şekilde oluşturabilirsiniz.

Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://www.alpkorkmazfan.com
♥alpınar♥
Moderatör
Moderatör
♥alpınar♥


Kadın Mesaj Sayısı : 3082
Points : 4078
Reputation : 9
Kayıt tarihi : 09/06/09
Yaş : 31
Nerden : !$T....

Günlük Burç Yorumları Empty
MesajKonu: Geri: Günlük Burç Yorumları   Günlük Burç Yorumları EmptyPtsi Haz. 20, 2011 9:43 pm

21.06.2011

İkizler BURCU (21 Mayıs- 21 Haziran)Siz her anlamada tatmin sağlayacak işlerden hoşlanmanıza rağmen, olaylara aktiflik kazandırmak için zamana ihtiyacınız var. Sorunları önlemek için küçük molalar vermeli ve her şeyi ince ayrıntılarına kadar düşünmelisiniz.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://www.alpkorkmazfan.com
♥alpınar♥
Moderatör
Moderatör
♥alpınar♥


Kadın Mesaj Sayısı : 3082
Points : 4078
Reputation : 9
Kayıt tarihi : 09/06/09
Yaş : 31
Nerden : !$T....

Günlük Burç Yorumları Empty
MesajKonu: Geri: Günlük Burç Yorumları   Günlük Burç Yorumları EmptyPtsi Haz. 20, 2011 9:44 pm21.06.2011

Yengeç Burcu (22 Haziran- 22 Temmuz)Bugün, yaratıcılık konusunda değişik fikirleriniz ve ilginç uygulamalarınız olacak. Karşı tarafı ikna etme konusunda başarılı olacaksınız. Kişisel çekim gücünüzü çevreniz üzerinde deneyebilir ve istediğiniz başarıyı sağlayabilirsiniz. Beraber çalıştığınız kişilerin özel sorunlarıyla yakından ilgilenmek isteyebilirsiniz.


21.06.2011

Aslan Burcu (23 Temmuz - 22 Ağustos)Duygularınızı gizlemek sizi rahatsız ediyor. Koruma içgüdünüz yüzünden, olumsuz tepkilerinizi yakınlarınızdan çıkarıyorsunuz. Bugün Ay'dan aldığınız etkiler sayesinde, daha cesaretli davranabilirsiniz. Paylaşım konusunda rahat davranmalı ve çevrenize güvenmelisiniz.


21.06.2011

Başak Burcu (23 Ağustos - 22 Eylül)İş disiplininiz mükemmel gidiyor. Bugün çevrenizdeki kişileri zekanızla etkileyecek ve biraz da baskıcı bir tutum sergileyeceksiniz. Kendinize güvenmenize rağmen, üstlerinizle konuşurken daha sakin ve temkinli olmalısınız.21.06.2011

Terazi Burcu (23 Eylül - 22 Ekim)Kısa yollarla ilgili ilginç planlarınız var. Bazı dostlarınıza sürpriz hazırlayabilir onlarla ortak çalışmalar içine girebilirsiniz. İdeallerinizde ısrarcı davranmanız sizi istediğiniz noktalara getirecektir. Bulunduğunuz ortamlarda duygularınızı saklama ihtiyacı içindesiniz.


21.06.2011

Akrep Burcu (23 Ekim - 21 Kasım)Maddi konularda arkadaşlarınızın ilginç fikirlerinden etkilenecek, ve kendinizi farklı bir pota da göreceksiniz. Kişiliğinizin bilinmeyen yönlerini ortaya çıkarmaktan yanasınız. Yaşamınızla ilgili yenilenme söz konusu olacaktır.


21.06.2011

Yay Burcu (22 Kasım - 21 Aralık)Olaylara mantıklı bir şekilde yaklaşmanıza alışanlar için, bugün farklı davranışlarınız onlara şaşırtıcı gelecektir. Bilinç altınızda sizi yoran düşüncelerinizden bir an önce kurtulmalısınız. Olaylara saplantılı bir şekilde yaklaşmanız yüzünden, yapacağınız çalışmalara gereksiz engeller koyuyorsunuz. İçinizdeki enerjiyi çıkarmalısınız.21.06.2011

Oğlak Burcu (22 Aralık - 19 Ocak)Yaratıcı yönlerinizi karşı tarafa anlatma konusunda son derece başarılı davranıyorsunuz. Güçlü dostlarınızın yardımıyla, arzuladığınız ortamlarda bulunma fırsatı yakalayacaksınız. Çabuk bıkma huyunuz sorun yaratabilir.

21.06.2011

Kova Burcu (20 Ocak - 18 Şubat)İlginç kişiler ilginizi çekiyor. Bugün, güç ve duygusallıktan yanasınız. Her iki duygunun zıtlaşmasını hissederken.öfkeli davranışlar sergileyebilirsiniz. Çevrenizdeki kişilerle düşünce paylaşımı içinde olsanız bile, aynı dili konuşmamanız, tartışma yaratabilir. İkileme neden olabilecek durumlara karşı hazırlıklı olun.21.06.2011

Balık Burcu (19 Şubat - 20 Mart)Karşıt ilişkilerinizde güç savaşı vereceksiniz Her iki taraf da, kendilerini savunma yolunu seçeceksiniz.. Zorlandığınızı hissedebiliyor ve kendi şartlarınız doğrultusunda bir şeyler yapmak istiyorsunuz. Olayların sizi yönlendirmesine izin vermek istemediğiniz için, bazı pürüzlerin gündeme gelmesini normal karşılamalısınız.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://www.alpkorkmazfan.com
♥alpınar♥
Moderatör
Moderatör
♥alpınar♥


Kadın Mesaj Sayısı : 3082
Points : 4078
Reputation : 9
Kayıt tarihi : 09/06/09
Yaş : 31
Nerden : !$T....

Günlük Burç Yorumları Empty
MesajKonu: Geri: Günlük Burç Yorumları   Günlük Burç Yorumları EmptyÇarş. Haz. 22, 2011 9:16 pm


KOÇ burcu 22 Haziran 2011 yorumu

Sevgili Koçlar saat 05:51-Perşembe 11:23 arasında Balık burcunun son derecelerinde boşlukta kalacak Ay, duygusal ve ruhsal anlamdaki hassasiyetinizin simgesidir. Bu zaman dilimi içinde en olmayacak şeylerden alınabilir, ortada bir şey yokken sanki varmış gibi kendi kendinize gerilim duyabilirsiniz. Doğal olarak sinirleriniz zayıf olabilir, problemlerden, sorumluluklardan uzak durmaya çalışabilirsiniz. Girişimde bulunmak veya yeni bir adım atmak için etkili bir gün değildir. Herhangi bir mevzuda karar almanın, alınsa dahi bir işe yaramasının pek mümkün olmadığını göstermektedir. Aslında şöyle kendi kendinizle baş başa kaldığınızda içinizdeki ses, merak ettiğiniz tüm konularda size doyurucu cevaplar sunabilir.Sezgiler öylesine yoğun ve algılama öylesine etkilidir ki, mantığın sesinden ziyade duygular ön plandadır. Tek başınıza kalma arzusu veya kalabalıkta bile kendinizi yalnız hissetme isteği yüksektir. İşin asıl ilginç tarafı, bu zaman dilimi içinde düşüncelerinizi toparlamak, planlamada bulunmak mümkündür. Ancak planları yürürlüğe koymak sakıncalı olabilir. Boşluk etkisi sanatla uğraşanlar açısından gayet olumludur. Gün boyu etkili olacak Mars-Neptün arasındaki zorlu görünüm, gizli bir konu üzerinde yapılacak görüşme ve yolculuklarda yaşanabilecek sorunlar konusunda dikkatli olmanızı gerektiricidir. Trafik kurallarına uymakta ve uykusuz yola çıkmamakta fayda var.

BOĞA burcu 22 Haziran 2011 yorumu

Sevgili Boğalar saat 05:51-Perşembe 11:23 arasında Ay boşlukta olacaktır. Bu etki altında başta dostlarınızla ilişkiniz olmak üzere her türlü konuda, duygularınızı tam olarak ifade edebilmeniz zordur. Aslında buna şöyle de diyebiliriz. Bir şeyler dilinizin ucuna gelir ancak susmanız gerekmektedir. Benim tavsiyem de bu yöndedir. Durup iki kez düşünmeniz. Çünkü boşluk etkisi altındayken bize sunulanlar bizim umduklarımızla aynı olmayabilir. Bu yüzden de gerilim duymamız mümkündür. İşte bu gerilim istemeden de olsa bizi yanlış yönde itekleyebilir, yanlış kararlar almamıza sebebiyet verebilir. Gün boyu dikkatli olmamızı gerektiren bir başka oluşum, Mars-Neptün arasındaki zorlu görünümdür.Aynı yolun yolcusu olduğumuz kişilerle veya aynı ortamda nefes aldığımız insanlarla aramızda garip bir çekişme, yanlış anlama, yapıcı bir biçimde konuşma neredeyse imkansızdır. Yapılması gereken bugün kimle olursa olsun, ortak hedef ve amaçların farkında olarak ılımlı şekilde anlaşmak ve beklemeyi bilmektir. Görüştüğünüz kimselere, önünüze çıkan işlere, aldığınız haberlere veya iş yaptığınız insanlara daha fazla dikkat etmeniz, olumlu veya olumsuz bir cevap vermek yerine önünüzdeki duruma geniş açıdan bakmaya çalışmanız yararlıdır. Bazı umulmadık durumlar oluşabilir veya beklenmeyen sürprizler yaşanabilir. Ancak bunların ne kadar kalıcı olduğu tam olarak belli değildir. O yüzden de sağduyulu davranmak gerekir. Paranızın hesabını iyi yapmanızı, olur olmaz yatırımlara girişmemenizi ve size söylenenlerin doğruluğunu araştırmanızı tavsiye ediyorum.

İKİZLER burcu 22 Haziran 2011 yorumu

Sevgili İkizler saat 05:51-Perşembe 11:23 arasında Ay Balık burcunun son derecelerinde boşlukta olacağından özellikle ailevi yaşamınız ve mesleki konularda ılımlı davranışlar sergilemeniz yerinde olur. Sizin isteğiniz başkalarının size karşı anlayış göstermesidir. Ancak tam tersine çevrenizdekiler sizden bunu bekleyebilir. İşinizi çok iyi yaptığınız halde, otoritelere beğendirmek zordur. Aslında bu saatlerde, öyle durumlar oluşur ki, ufak bir tartışma bile gereksiz söz düellosuna davetiye çıkarabilir, tatsızlıklara neden olabilir. Tabi ki bütün bunlar boşluktaki etkinin yarattığı, egonuzun yükselmesi ve her insanın kendini daha fazla haklı görmesi sonucu oluşan gerilimdir.Bunun farkında olursak, birbirinize karşı anlayışlı olmanız kolaylaşır. Ayrıca gün boyu etkisini hissedeceğimiz Mars-Neptün arasındaki zorlu görünüm, iş başvuruları, miras, ortak değerlerin paylaşımı, bir malın bölüşülmesi, satın alınması, kiralanması gibi mevzularda da ani kararlar almamak gerektiğinin göstergesidir. İşlerinizi yaparken lütfen kontrol ediniz. Dosyalarınızı iyi saklayınız. Girişimde bulunmak yerine, yarım kalan işlerinizi tamamlayınız. Bu devrede yapılacak görüşmeler sonuçsuz kalabilir. Deyim yerindeyse evdeki hesabın dışarı uymadığı bir gün diyebiliriz.

YENGEÇ burcu 22 Haziran 2011 yorumu

Sevgili Yengeçler saat 05:51-Perşembe 11:23 arasında özellikle iletişim, haberleşme veya kişilerarası bağlantılar kurabilme konusunda sizin elinizde olmayan yanlış anlaşılmalar veya kendinizi tam anlamıyla ifade edememe gibi durumların oluşması mümkündür. Bunlar tabi ki çok büyük sorunlara yol açmaz. Fakat şimdiden bilincinde olursanız daha dikkatli ve ılımlı yaklaşımlar göstermeniz kolaylaşabilir. Yine bu oluşum, temponuzun kimi zaman yavaşlamasına, kimi zamansa anlık tepkilerde bulunarak bu durumun üstesinden gelmeye çalışmanıza neden olabilir. Yine gün boyunca etkili olacak Mars-Neptün arasındaki zorlu görünüm, başkalarıyla çelişen fikirlerinizin yarattığı sıkıntıdır. İçinizde hissettiğiniz aciliyet duygusu giderek büyüyebilir.Sürekli olarak bir şeyi mutlaka yapmanız gerektiğini düşünebilirsiniz. Bazen de tam tersine, kendinize mazeretler yaratarak rutin işlerinizi bile yerine getirmek istemezsiniz. Bir konuyu anladığınızı düşünürken, ifade etmekte zorlanabilirsiniz. Bütün bunları toparladığımızda anlıyoruz ki, bugün tüm burçlar olarak bastığımız yerin farkında olmamız lazım. Aksiliklerin bizi engellediğini düşünmek yerine, koruduğunu farzedersek daha rahat bir gün geçirebilir, kendimizi üzmemiş, başkalarıyla aramızı bozmamış oluruz. Ayrıca, iletişimde ölçüyü kaçırmamak, her sözün varacağı sonucu iyi tespit etmek gerekir. Sonradan pişman olmamak için temkinli olmayı bilmeliyiz.

ASLAN burcu 22 Haziran 2011 yorumu

Sevgili Aslanlar, saat 05:51-Perşembe 11:23 arasında Ay Balık burcunun son derecelerinde boşluğa gireceğinden özellikle parasal konularda ani kararlar almamalı, harcamalarınızı belirli bir sınırda tutmaya çalışmalısınız. Örneğin bazı girişimlerinizde, beklediğiniz sonuçları almanız bu etki altında yavaşlayabilir, tekrar üzerinden geçilmesini gerektirebilir. Organize faaliyetlerinizin düzgün bir seyirde ilerlemesi için maddi desteğe ihtiyacınız olabilir. Beklenmeyen gelişmeler nedeniyle, düzeltilmesi bu saatlerde sizin elinizde olmayan durumlar için sakin kalmanız en faydalı yoldur. Parasal konularda özellikle yatırımla ilgili mevzularda bu saatlerde dikkatli olunmalıdır.Yine gün boyu üzerimizde etkisini hissedebileceğimiz Mars-Neptün zorlu görünümü, satın alma- kiralama herhangi birine borç verme anlamında dikkatli olunması gereken süreçtir. Kavrayamadığımız noktalar, bağlılıklarımız, önyargılarımız gereksiz mevzuları büyütmemize neden olabilir. Kendimizi gizlemek, haklı çıkarmaya çalışmak veya savunmak durumunda kalabiliriz. Kendimizi çaresiz hissetmemek için, ruhumuzu güçlendirmemiz gereken bir gündeyiz. Bunun bilinci içinde olursak yanlışlardan korunabiliriz kanaatindeyim.

BAŞAK burcu 22 Haziran 2011 yorumu

Sevgili Başaklar, saat 05:51-Perşembe 11:23 arasında burcunuzda boşluğa girecek Ay, hangi konuda ve hangi meseleyle ilgili olursa olsun kaygılanmaktan, olumsuz düşünmekten uzak durmanız gerektiğinin göstergesidir. İnsan bir kez kaygılanmaya görsün, korktuğu başına gelir nedense. Bu nedenle kendinize, partnerinize, iş yerinizde veya bulunduğunuz ortamlarda, hatta en çok kızdığınız kişiye bile empati ile yanaşmakta fayda var. Çünkü boşluk, sadece size özel bir zaman dilimi değil. Çevrenizdeki diğer kişilerden bundan nasibini almakta. Sakin olmakta fayda var.Gün boyu etkisi hissedilecek Mars-Neptün zorlu görünümü, en az boşluktaki Ay etkisi kadar önemlidir. Düşünce egzersizleri yapma zamanıdır. Yani ister ilişkiniz isterse mesleki konular üzerinde biraz daha dikkatli olmak, ayrıntıları keşfetmeye çalışmakta fayda var. Ayrıca yarım kalan işlerinizi veya aksama yaratan sorunlarınızı gözden geçirmeniz de faydalıdır. Bugün içinizdeki sese kulak vermenizi tavsiye ediyorum. Size belki de bazı durumların farkına varabilmeniz için gerekli olan yolları gösterebilir. Böylece güçlenen iç dünyanız, dışarıdaki olumsuzlukları dengeler ve kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlar. Denemekte fayda var dostlarım.

TERAZİ burcu 22 Haziran 2011 yorumu

Sevgili Teraziler, saat 05:51-Perşembe 11:23 arasında boşlukta olacak Ay etkisi altında başlamaktasınız. Sakince hareket edilmesi, bireysel girişimlerde dikkatli olunması, belli bir ritimle ilerlenilmesi gereken bir gündeyiz. Özellikle kişiselliğin ön planda olduğu iş ve meseleler üzerinde keskin kararlar alınabilecek durumda değiliz. Düşüncesizlik ve sinirlilik gibi kavramlardan uzak durmaya çalışmamız yararlı olabilir. Dış dünyada ortaya koymak istedikleriniz birileri tarafından engellendiğinde veyahut kendinizi rahatsız hissettiğinizde, bunun sadece size özel bir durum olduğunu sanmayınız. Çünkü bu gök kubbede hepimiz aynı havayı soluyoruz. Yani çevremizdeki kişiler de kendilerince zorlanıyor olabilir.Gün boyu etkili olacak bir başka oluşum, Mars-Neptün arasındaki zorlu görünümdür. Bu görünüm, negatif saplantılar ve yersiz düşüncelerin bizi yanlış yola sevketmesine sonra da pişmanlık duymamıza yol açabilir. Birilerinin bizi kurban etmeye çalıştığını, köleleştirdiğini düşünebiliriz. Hatta bize oyun oynandığını bile iddia edebiliriz. Oysaki bütün bunlar kaygılarımızın, korkularımızın bizi esir aldığının işaretidir. Yapılması gereken, kendinizdeki güzelliklerin, değerlerin farkına varmaktır. Böylece hiç kimsenin sizi üzmesine izin vermemiş olursunuz.


AKREP burcu 22 Haziran 2011 yorumu

Sevgili Akrepler, saat 05:51-Perşembe 11:23 arasında Balık burcunun son derecelerinde boşluğa girecek Ay etkisi altında güne adım atmaktasınız. Saat 09:45 itibariyle Mars-Neptün arasında oluşacak zorlu görünümü de hesaba katarsak gün boyu bilinçli aklımızla hareket etmekte fayda var diyebilirim. Objektif düşünebilmek sabırdan geçer. Etrafımızdaki insanların da bugünkü etkilerden nasiplerini aldığını düşünürsek, en azından anlayışlı olur ve sorun yaşamayız.Maddi konularda veya ortaklaşa yürütülen her türlü işte, gerçekçi düşünmek bizi yaşanabilecek zararlardan bugün koruyabilir. Eğer bugün bazı şeylerin sizi daha fazla zorladığını hissederseniz, hemen içe yönelerek gücünüzü toplayabilirsiniz. Bu sayede kendi kendinize yetebilir, dışarıdan gelebilecek gereksiz müdahalelerin sizi rahatsız etmesine izin vermemiş olursunuz.


YAY burcu 22 Haziran 2011 yorumu

Sevgili Yaylar saat 05:51-Perşembe 11:23 arasında Ay boşlukta olacaktır. Bu süre içinde, ilişkiniz veya farklı bir konuda, gerçek niyetinizi, karşınızdakinin neler planladığını öğrenene kadar saklamanız bugün sizi koruyucu bir kalkan olabilir. Bazen susmak, iyi bir taktik olabilir. Böylece bazı insanların size karşı ilgisini, sevgisini ölçmüş olursunuz.Boşluk etkisi tüm burçlar için geçerli olduğundan, yaşanabilecek aksaklıkların sadece size yönelmiş terslikler olduğunu düşünmemenizi tavsiye ediyorum. Öncelikle dinlemek sonra konuşmak, konuşurken sözcükleri iyi tartmak bugün işimize yarayabilir. Yine gün boyu etkili olacak Mars-Neptün zorlu görünümü altında, sırf başkaları mutlu olsun diye şirin gözükmenin size daha sonra yarar yerine zarar getirebileceğini bilmelisiniz. Ayrıca siz de, karşınızdaki kişinin samimiyetinden emin olmaya çalışınız. Bu sizi hem ilişkiniz hem de önem verdiğiniz konularda üzülmekten uzak tutabilir. Bu saatler arasında kendimizi gözden geçirmek, kararlarımızın doğruluğu ve yararlılığı konusunda düşünmek gayet faydalıdır.


OĞLAK burcu 22 Haziran 2011 yorumu

Sevgili Oğlaklar, saat 05:51-Perşembe 11:23 arasında Ay Balık burcunun son derecelerinde boşlukta olacaktır. Kaygı ve sabırsızlık gün boyu, iş veya girişimlerinizde başarılı olmanın önüne geçtiği gibi, gereksiz yere kendinizi rahatsız hissetmenize de yol açabilir. Oysaki tam tersine boşluk etkisi altında, fiziksel direncinizi arttırmak, sıhhatli olmak için bedensel ve ruhsal yönden kendinizi korumanız gerekir. Bu nasıl olur? tasalanmaktan vazgeçerek, soruna yol açan noktaları bilinçli bir şekilde gözden geçirerek.Günün çoğunluğunda etkili olacak Mars-Neptün zorlu görünümü altında benim tavsiyem, işlerinizi toparlamanız, rutin yaşamınızın gereklerini yerine getirmeniz ve çok önemli konularda mümkünse acil kararlar almaktan kaçınmanızdır. Yanlış düşüncelerden kurtulmamızı sağlayacak olan tek şey, mantığımızı devreye sokmaktır. Kendiliğinden hallolabilecek durumların sizi baskı altına almasına izin vermeyin.


KOVA burcu 22 Haziran 2011 yorumu

Sevgili Kovalar, saat 05:51-Perşembe 11:23 arasında Ay boşlukta olacaktır. Kişisel ve dış dünya ile alakalı para veya özel meselelerinizle ilgili tedbirli olunması gereken bir gündeyiz. Onun içindir ki, bir takım hedeflerinizin mutlaka gerçekleşmesi yolunda kendinize yüklenmeyiniz. Boşluk etkisi tüm burçlar için geçerli olduğundan, işlerimizde gecikmeler, alacaklarımızın tahsilinde sorunlar yaşayabiliriz. Bunları normal karşılamamız gerekir. Gün boyunca etkilerini üzerimizde hissedebileceğimiz bir başka oluşum, Mars-Neptün arasındaki zorlu görünümdür. Bu oluşum, yapmayı düşündüğümüz işleri, verdiğimiz kararları iki kez düşünmek, iki farklı açıdan ele almaya çalışmak gerektiğinin göstergesidir. Olaylara bakış açınızın yanlış olabileceği ihtimalini gözden kaçırmayınız.Çok az para kazanıyorum veyahut aşkta bir türlü aradığımı bulamıyorum gibi cümleleri kolaylıkla sarfedebileceğiniz bugün, çözümü dışarıda ararken zorlanabilirsiniz. Bazı insanların size anlayışlı davranmadıklarını düşünebilirsiniz. Sonuçta aynı gökkubbe altında yaşıyoruz ve bu enerjiler onlar için de geçerli. Bize düşen, bir su gibi engellerin çevresinden dolanarak ilerlemektir. Bu hem panik olmanızın önüne geçer hem de yanlış kararlar almanızın.


BALIK burcu 22 Haziran 2011 yorumu

Sevgili Balıklar saat 05:51-Perşembe 11:23 arasında Ay burcunuzun son derecelerinde boşlukta olacaktır. Bu etki altında insanlara ve durumlara karşı belli bir yabancılaşma hissetmeniz, dünyayı farklı bir pencereden algılamaya çalışmanız mümkündür. Bazen kararsız, öfkeli, bazen morali bozuk utangaç davranabilirsiniz. İncinmeye açık yüreğiniz başkalarıyla kendinizi kıyaslamanıza neden olabilir. Yeterince iyi veya sevilebilir bir dünyada yaşamadığınızı dahi düşünebilirsiniz. Ancak bütün bu ruh hallerinin size normal olduğunu söyleyecek olursam sanırım günü daha hoş bir şekilde geçirmenizi sağlayabilirim. Unutmayalım ki, aynı gök kubbe altında yaşıyoruz ve boşluk etkisi hepimiz için geçerli.Günün çoğunluğunda etkisini hissedeceğimiz bir başka oluşum Mars-Neptün arasındaki zorlu görünümdür. Daha açık ifade etmem gerekirse, ev hayatınızı ve bu alan içinde önem taşıyan konuları aceleye getirmemek ve enine boyuna düşünmek. Geçenlerde de yine buna benzer bir yansımadan söz etmiştim hatırlarsınız. Demek oluyor ki, bugünlerde aklımız, bizi yaşanabilecek yanılgılardan koruyacak tek gücümüz. Bugün rutin hayatımızın gereklerini yerine getirelim ve bilinçli düşünelim.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://www.alpkorkmazfan.com
♥alpınar♥
Moderatör
Moderatör
♥alpınar♥


Kadın Mesaj Sayısı : 3082
Points : 4078
Reputation : 9
Kayıt tarihi : 09/06/09
Yaş : 31
Nerden : !$T....

Günlük Burç Yorumları Empty
MesajKonu: Geri: Günlük Burç Yorumları   Günlük Burç Yorumları EmptyÇarş. Haz. 22, 2011 9:19 pm

KOÇ BURCU (21 Mart - 19 Nisan)Güçlü mantığınız her şeyi çok çabuk çözdüğü için, hiç kimsenin size karışmasına izin vermiyorsunuz. Bugün, eski dostlarınızla yapacağınız görüşmelerde, geçmiş günlerin özlemini giderebilirsiniz. Partneriniz konusunda, bir takım sorunlarınız için, olayları kendi haline bırakmanızda yarar var. Onun kendini savunması için zaman tanımalısınız.

BOĞA BURCU (20 Nisan - 20 Mayıs)Bugün kişisel isteklerinizde belirleyici davranıyor ve duygularınızı mantıklı bir şekilde ortaya koyuyorsunuz. Yaşamınızda aksayan sorunları kesin bir şekilde ele alarak, yeni formüller üreteceksiniz. Eski dostlarınızla bir araya gelecek ve kendinizi daha huzurlu hissetmenin keyfini yaşayacaksınız.
İkizler BURCU (21 Mayıs- 21 Haziran)İş yerinizde kişileri çok çabuk ikna etme gücüne sahipsiniz. Fakat, onların sizi etkilemeleri oldukça güç. Bugün, farklı görüşlerin oluştuğu ortamlarda duygusal davranmak yerine kendinizi ifade etmenin yollarını bulmalısınız.
Yengeç Burcu (22 Haziran- 22 Temmuz)Arkadaş çevrenizin farklı yaklaşımlarından etkilenebilirsiniz. Eski dostlarınızla bir araya gelme planları yapacaksınız. İlişkilerinizde gösterdiğiniz sadakat anlayışını karşınızdaki kişilerden göremeyebilirsiniz.Bugün, onların yakın ilgileri olumsuz düşüncelerinizden uzaklaşmanızı sağlayarak, sizi rahatlatacak.

Aslan Burcu (23 Temmuz - 22 Ağustos)Kişisel gücünüzü karşı tarafa aktarabileceğiniz ve iş birliklerin önem kazanacağı bir gün. Bugün, hiçbir şekilde engellere takılmak istemiyorsunuz. Baskıcı davranışlardan hoşlanmadığınız için duygularınızın özgür kalmasından yanasınız. Maddi konularda aradığınız güven ortamını sağlayabileceksiniz.


Başak Burcu (23 Ağustos - 22 Eylül)İş yaşantınızda gelişmek istiyorsanız, arkadaş çevrenizde güçlü dostların yardımına ihtiyacınız olacak. Zorlandığınız konularda yardım almalı ve sabit düşünmekten vazgeçmelisiniz. Kazanç artışı, kariyerinizle paralel ilerleyecek.

Terazi Burcu (23 Eylül - 22 Ekim)Maddi kazançlar konusunda temkinli davranmak zorundasınız. Başkalarının fikirleri ve önerilerine açık olmanız rağmen, kendi bildiğinizi okuyor inisiyatifinizin dışına çıkma istemiyorsunuz. Mesleki konularda duygusallığınızın pozitif yönlerini göreceksiniz.

Akrep Burcu (23 Ekim - 21 Kasım)İşinizle ilgili özel çalışmalar yapmak istemenize rağmen, çevresel koşullara güven duymuyorsunuz. İnanmadığınız şartları değiştirmek adına, olumlu çabalar harcamanız kolay bir olay değil. Olayların olumsuz yönlerini çok çabuk görebiliyorsunuz.

Yay Burcu (22 Kasım - 21 Aralık)Sizin derin duygularınızı karşı tarafa anlatmanız zaman alabilir. Bugün, olayların karşısında değişik tepkiler göstereceksiniz. Ayağınıza gelecek fırsatlar konusunda gerekli atılımlarınızı yapmalısınız. Karşı tarafın sistemli fakat kendinizi ağırdan alan davranışları karşısında sıkılabilirsiniz. Sabırlı olun.

Oğlak Burcu (22 Aralık - 19 Ocak)İnanmadığınız şartları değiştirmek adına çaba harcamanız kolay olay değil. Sade ve yumuşak yapınızın altında, çelik gibi bir irade var ve olayların olumsuz yönlerini çok çabuk görebiliyorsunuz. İlginçlikler yaşayacaksınız.Kova Burcu (20 Ocak - 18 Şubat)İşinizde yaşadığınız duygusal çekişmelerin nedeni, siz değilsiniz. Yeteneklerinizin sınırlarını iyi biliyorsunuz. Atılımcı ruhunuzla, tatminkar işler peşindesiniz. Bugün, engeller karşısında pes etmemelisiniz. Çevrenizde farklı fikirleri olan kişilerden ilginç tavsiyeler alabilirsiniz. Arkadaşlarınızın tavırları önemli olacak.

Balık Burcu (19 Şubat - 20 Mart)Özgürlük duyguları içinde hareket etmekten hoşlanmanıza rağmen, geçmişte olayların pürüzleri hala aklınızdan çıkmıyor. Yaptığınız küçük hatalarınızın etkisinden kurtulmak istemeyişiniz biraza da,sizin davranış biçimlerinizden kaynaklanıyor.Bugün çevresel olaylara karşı inatçı bir tutum takınacaksınız
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://www.alpkorkmazfan.com
♥alpınar♥
Moderatör
Moderatör
♥alpınar♥


Kadın Mesaj Sayısı : 3082
Points : 4078
Reputation : 9
Kayıt tarihi : 09/06/09
Yaş : 31
Nerden : !$T....

Günlük Burç Yorumları Empty
MesajKonu: Geri: Günlük Burç Yorumları   Günlük Burç Yorumları EmptySalı Haz. 28, 2011 6:19 pm28.06.2011


KOÇ BURCU (21 Mart - 19 Nisan)Arkadaş çevrenizde sanatsal olayların gündem kazanacağı bir gün. Kişisel çabalarınızı işinize rahat bir şekilde aktarabileceksiniz. Bugün, çevrenize karşı temkinli ve duyarlı davranıyorsunuz. Görüştüğünüz kişilerin sizden etkilenmelerini sağlamak için çaba göstermemenize karşın, onların size olan ilgileri oldukça yüksek.

BOĞA BURCU (20 Nisan - 20 Mayıs)Fırtınalarınızın altında yatan mantıklı yapınızı su üstüne çıkarmaktan korkmamalısınız. Duygusal değişimlerinizin size sağlayacağı avantajları doğru bir şekilde değerlendirmelisiniz. Özel konumunuzu zorlamak yerine, çevresel olaylara, kendi iç bünyesinde koordinasyon bir bütünlük getirmelisiniz.Bugün, şansınızı zorlayacaksınız.
İkizler BURCU (21 Mayıs- 21 Haziran)Bireysel davranmak isteyebilirsiniz. Özgürlüğünüz kısıtlandığı zaman yapmak istediklerinizi yaşama geçiremiyorsunuz. Önce işlerinizle ilgili isteklerinizi planlamalı ve sonra da duygusal yaşantınıza renk katacak işlerle uğraşmalısını

Yengeç Burcu (22 Haziran- 22 Temmuz)Fırsatlardan faydalanmasını bilen işlek bir zekanız var. Duygusal ilişkilerinizde maddesel olaylar gündeme gelebilir ve zevkleriniz için harcamalarınızı arttırabilirsiniz. Duygusal beraberliğinizi kişisel kazançlarınızla birlikte değerlendirmeniz gerekecektir

Aslan Burcu (23 Temmuz - 22 Ağustos)Bugün, iç disiplinin mükemmel gelişecek. Satürn'ün karşıt burcunuzda Ay'la yaptığı açı, duygusal konularda partnerinizle istediğiniz iletişim şartlarını sağlayabileceğinizi gösteriyor. Yaşam kalitenizi yüksek tutmak isteyeceksiniz. İç dengenizi istediğiniz gibi yansıtabileceğiniz ortamlar sizi bekliyor.

Başak Burcu (23 Ağustos - 22 Eylül)İlişkileriniz güçleniyor. İş potansiyelinizin yükselmesi ile birlikte kabınıza sığamayacaksınız. Güçlü kişilerden alacağınız destek iletişim sorunlarınızı çözüyor. Etkili konuşmalarınız nedeniyle karşı cinsin dikkatini çekeceksiniz.

Terazi Burcu (23 Eylül - 22 Ekim)Güven duygusunun yarattığı motivasyon gücü, aynı zamanda başarılı olma konusunda size destekleyici bir zemin hazırlıyor. Kendinize güvenmenize rağmen, aile içi ilişkilerinizde, karşılaştığınız problemlerde etkin olamıyorsunuz.

Akrep Burcu (23 Ekim - 21 Kasım)Başarınızı, biraz da iletişim içinde olduğunuz kişilerin mantığına hitap ettiğiniz zaman yakalıyorsunuz. Bugün kazançlarınızı düşünerek hareket edecek ve özel zevkleriniz için para harcamak zorunda kalacaksınız. Şansınız size yardım ediyor.
Yay Burcu (22 Kasım - 21 Aralık)Yakın geçmişinizi artık düşünmek istemiyorsunuz. Yapacağınız her türlü çalışmalarınızı ileriye dönük planlamalısınız. Eş ve iş ortaklıklarında özgür çalışmaktan yanasınız. Emir almaktan hoşlanmıyorsunuz. Ay'ın bulunduğu konum, düşüncelerinize belli bir felsefe getirerek, sizi olumlu yönde etkileyecek.
Oğlak Burcu (22 Aralık - 19 Ocak)Çevre ilişkilerine kapalı ve eleştirici davranacağınız bir gün. Aklınıza taktığınız konular üzerinde yoğunlaşmak yerine, çevrenizdeki orijinal olaylara yorum getirmelisiniz. Bugün seyahat planları yapmanız için bazı fırsatlar çıkacak.
Kova Burcu (20 Ocak - 18 Şubat)Kazançlarınızla ilgili bir planlama içindesiniz.Kaynaklarınızı ve hedeflerinizi tespit ederken, bazı ayrıntıları görmezlikten gelmemelisiniz. Bugün, Ay'ın konumu, yaratıcılığınız konusunda sizi rakipsiz kılıyor. Engellerin sizi yıpratmayacağını biliyorsunuz. Taşlar yerine oturduğu zaman, sizin başarılarınız alkışlanacaktır.
Balık Burcu (19 Şubat - 20 Mart)Kendinizi ifade edecek işlerde göstermekten yanasınız. Olayların bazı gelişimleri sizin için farklı bir anlam oluşturacak. Aşkta sağlam ve kalıcı duygularınızı, partnerinizle konuşmanın zamanı geldi. Ortak fikirlerinin üretilmesi için, gerekli şartlara sahipsiniz. Sadece zorlanmalara gelemiyor ve kendinize zaman tanıyorsunuz.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://www.alpkorkmazfan.com
 
Günlük Burç Yorumları
Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 2011 Burç Yorumları
» Burç Uyumları
» Sevgili Günlük :D
» Vücudumuz günlük fonksiyonlarını yerine getirirken neler oluyor merak ettiniz mi?

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Pınar Aydın Sitesi  :: Pınar Aydın Sitesi Genel Konular :: Astroloji-
Buraya geçin: