Pınar Aydın Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pınar Aydın Sitesi

Pınar Aydın Fan Sitesi - Pınar Aydın Akademi Türkiye - Pınar Aydın Savcının Karısı - Pınar Aydın Arka Sokaklar - Pınar Aydın Kız Kaçıran - Pınar Aydın Kapalıçarşı - Pınar Aydın Albümü - Pınar Aydın Akasya Durağı - Pınar Aydın Bizim Okul

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Feminist Fadime

YazarMesaj
machidhe
Yeni Üye
Yeni Üye
machidhe

Kadın Mesaj Sayısı : 227

Feminist Fadime Empty
MesajKonu: Feminist Fadime   Feminist Fadime EmptyPerş. Ağus. 06, 2009 4:52 pm

Dünya Feministler Kongresinde konuşmacılar görüş belirtmektedir. Amerikalı bir hanım şöyle der: -Ben iyi bir şirketin genel müdürüyüm. Artık alışveriş yapmaktan bıktım. Kocama "bundan sonra alışverişleri sen yap" dedim. Baktım birinci gün oralı olmadı ikinci gün oralı olmadı üçüncü gün yaptı... Alman konuşmacı: -Ben iyi bir şirkette üst düzey yöneticiyim. Bir gün kocama "ben artık bulaşıkla ilgilenmekten bıktım biraz da sen yıka" dedim. Birinci gün yapmadı ikinci gün yapmadı baktım üçüncü gün yapmış... Fadime kürsüye çıkmış: -Ben kendimi bildim bileli temizlikçiyim. Geçen gün Temel'e "ben artık çamaşır yıkamaktan mahvoldum biraz da sen yıka" dedim. Birinci gün göremedim ikinci gün göremedim üçüncü gün gözüm yavaş yavaş görmeye başladı...

Feminist Fadime
1 sayfadaki 1 sayfası