Pınar Aydın Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pınar Aydın Sitesi

Pınar Aydın Fan Sitesi - Pınar Aydın Akademi Türkiye - Pınar Aydın Savcının Karısı - Pınar Aydın Arka Sokaklar - Pınar Aydın Kız Kaçıran - Pınar Aydın Kapalıçarşı - Pınar Aydın Albümü - Pınar Aydın Akasya Durağı - Pınar Aydın Bizim Okul

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

sapan.............

YazarMesaj
machidhe
Yeni Üye
Yeni Üye
machidhe

Kadın Mesaj Sayısı : 227

sapan............. Empty
MesajKonu: sapan.............   sapan............. EmptyCuma Ağus. 07, 2009 8:00 am

Adamın biri aklını sapanla bozmuş. Nerde bir karış lastik bulsa hemen sapan yapıp evlerin c***** taş atıyormuş. Sonun da akıl hastanesine kapatmışlar. Gel zaman git zaman adam birgün başhekimin odasına gitmiş "BEN ARTIK AKILLANDIM. BENİ ÇIKARIN" demiş. Başhekim: - Peki seni çıkarırsak ne yapacaksın? - Evleneceğim. - Evlenince ne yapacaksın? - Gelini alıp gerdek odasına getireceğim. - Sonra? - Önce duvağını sonra gelinliğini çıkaracağım. Doktor heyecanlanmış: - Sonrasonra? - Sonra sütyenini çıkaracağım - Eeesonra? - Sonra kilotunu çıkaracağım Doktor iyice heyecanlanış artık. - Anlat anlat sonra? - Kilotunun lastiğini çıkarıp sapan yapacağım...

sapan.............
1 sayfadaki 1 sayfası