Pınar Aydın Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pınar Aydın Sitesi

Pınar Aydın Fan Sitesi - Pınar Aydın Akademi Türkiye - Pınar Aydın Savcının Karısı - Pınar Aydın Arka Sokaklar - Pınar Aydın Kız Kaçıran - Pınar Aydın Kapalıçarşı - Pınar Aydın Albümü - Pınar Aydın Akasya Durağı - Pınar Aydın Bizim Okul

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

hangi takımm

YazarMesaj
machidhe
Yeni Üye
Yeni Üye
machidhe

Kadın Mesaj Sayısı : 227

hangi takımm Empty
MesajKonu: hangi takımm   hangi takımm EmptyCuma Ağus. 07, 2009 8:03 am

Amerika'da bir supermarkette musteri yarim kivi satin almak istiyor. Tezgahtar bunun mumkun olmadigini soyluyor. Kavga cikiyor. Tezgahtar kosa kosa mudure cikiyor: - " Efendim hayvanin biri yarim kivi almak istiyor " der demez soyle bir arkasina donunce ne gorsun !! Musteri arkasından gelmis ensesinde duruyor... Tezgahtar hemen musteriyi isaret ediyor: " Bu beyefendi de diger yarisini almak istiyor efendim..." Mudurdurumu anliyor adama yarim kiviyi mecburen verip gonderiyorlar. Mudur bir saat sonra tezgahtari cagirtiyor: -"Teik ederim cok zeki davrandin iyi idare ettin. Nerelisin sen? -" ezilyaliyim efendim..." -"Amerika'ya niye geldin?" -"ezilya cazip bir yer degil efendim orada insanlar ya [Yasak Kelime] ya da futbolcu..." -"Biliyor musun benim karim da ezilyali..." -"Yaa oyle mi acaba kariniz hangi takimda futbol oynuyor ?
http://machidhe.forumactif.com/index.htm

hangi takımm
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Alttaki Hangi Ünlüye Hayran?
» Alttaki Üye Hangi Takımı Tutuyor?
» Şimdi hangi filmi izlemek istiyorsunuz?