Pınar Aydın Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pınar Aydın Sitesi

Pınar Aydın Fan Sitesi - Pınar Aydın Akademi Türkiye - Pınar Aydın Savcının Karısı - Pınar Aydın Arka Sokaklar - Pınar Aydın Kız Kaçıran - Pınar Aydın Kapalıçarşı - Pınar Aydın Albümü - Pınar Aydın Akasya Durağı - Pınar Aydın Bizim Okul

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Türk Kızlarının Özellikleri

3 posters
YazarMesaj
♥alpınar♥
Moderatör
Moderatör
♥alpınar♥

Kadın Mesaj Sayısı : 3082

Türk Kızlarının Özellikleri Empty
MesajKonu: Türk Kızlarının Özellikleri   Türk Kızlarının Özellikleri EmptyPaz Eyl. 06, 2009 11:19 am

1-) brad pitt, leonardo di caprio,vs... gibi tanımadığı insanlara aşık olurlar.

2-) cırtlak renkli markası we fiyatı 100 m öteden belli olan "cast" ayakkabıların içine kot pantolonun paçasını sokar we herkesin onlara beğeniyle baktığını zannederler.

3-) dış görünüşe değil iç görünüşe önem werdiklerini söyleyip karşılarına çıkan ilk yakışıklı we beyinsiz erkeğe aşık olurlar.

4-) onların önem sırası aşağıdan yukarıya doorudur. ayakkabının markası,pantolonun markası,gömleğin markası, beyin...

5-) kendilerini dünyanın en güzel kızı zannederler we bunu çewreye hissettirmeye çalışırlar.

6-) kadın hakları diye çığırırlar ama kamu kuruluşlarında en hızlı onların işi görülür.

7-) "aaaaaeeyayayay iiinaaağğğğnnnmmııığğğğyyyoooğğğğğ rrruuuuuooommmmm m, ciiidddiiiiiğğğğymiiisiiiiııııaannnn, aaaaayyyyyy çuuuooookkkk tııııaaaattttllııııaaaaa" gibi angutça bir konuşma dilleri wardır.

8-) en patatesleri internete girince ortamın şahı padişahı claudia schifferi olur.

9-) onlara göre paran olduğu sürece adamsındır.parasız erkek ölü erkektir.

10-)poposunu açıkta bırakan bodyler giyip gün boyu çekiştirirler. ya görünmesini istemiosan giyme!bu ne pehriz bu ne lahana turşusu...

11-) edep yerlerine kadar görünecek kıyafetler giyip "erkekler sapık, bakıyorlar" derler. ya peki senin açık giyinmekteki amacın ne?göstermekse eğer bakınca niye sapık diyorsun. sende teşhircisin ona bakarsan...

12-) bir erkek kötü 1 şey yaptığında "erkek diilmi hepsi aynı" derler. bende geçen sokakta hayat kadını gördüm. napiim şimdi "kadın değil mi hepsi aynı " mı diyeyim? aynı mantık ona bakarsan...

13-) mesajlarında "canım,şekerim,1 tanem" gibi sıfatları resmi oldukları kişilere yazar, sonrada "umut wermedim ki ben" diye zeytinyağı moduna geçerler.

14-) erkeğin yaptığı her işe "ben de yaparım ne farkım war" diye atlarlar.

15-) sokakta bağıra bağıra anıra anıra gülerler we siz ona kınayarak baktığınızda siz geçene kadar durup siz geçer geçmez."kikikikiiikklkkkiikkl" diye bağırırlar.

16-) kot pantolonu çizmenin içine sokup şebek olurlar.

17-) duwarlarına gökhan özen posterleri yapıştırıp "aşkııııaaaıııaıaıaıaım yaaaaaağğğğğ" diye arkadaşlarıyla ayin yaparlar.

18) plaza topuk giyip yürürken yao ming olurlar. yürüyemiyosan giyme ya... alla alla...

19-) gitar(ki ben çalıyorum), bağlama vs çalan erkeklerin dibine girip bir o yana bir bu yana kafa sallayarak yavşarlar.

20-) yüzlerini fondotene ruja carta curta bularlar.

21-) sınıfta ağlayıp sızlarlar nedensiz yere...

22-) "ay arabeskmi dinliyosun iiğğğğğğwweeeennnnçç" diyip bilgisayarlarında ibrahim tatlıses'in tüm albümlerini bulundururlar.

23-) seninle mesleğin,araban,okulun,paran,ayakkabın vs gibi her şeyin için beraber olabilirler. karakterin we beynin hariç...

24-) 1 birayla sarhoş olup geceyi mahwederler.

25-) okul eteklerini kısaltırlar.

ALINTIDIR

Bunu yazan kişi ya hayatında kız görmemiş yada ben kız değilim :diger:
http://www.alpkorkmazfan.com
pearl
Moderatör
Moderatör
pearl

Kadın Mesaj Sayısı : 1393

MesajKonu: Geri: Türk Kızlarının Özellikleri   Türk Kızlarının Özellikleri EmptyPerş. Ekim 08, 2009 3:34 pm

Alıntı :
Bunu yazan kişi ya hayatında kız görmemiş yada ben kız değilim
http://www.pinaraydin.forumdizini.com
TeTra
Moderatör
Moderatör
TeTra

Kadın Mesaj Sayısı : 2439

MesajKonu: Geri: Türk Kızlarının Özellikleri   Türk Kızlarının Özellikleri EmptyPerş. Ekim 08, 2009 3:49 pm

<diamond> demiş ki:
Alıntı :
Bunu yazan kişi ya hayatında kız görmemiş yada ben kız değilim
http://www.gecegunduz.org
♥alpınar♥
Moderatör
Moderatör
♥alpınar♥

Kadın Mesaj Sayısı : 3082

MesajKonu: Geri: Türk Kızlarının Özellikleri   Türk Kızlarının Özellikleri EmptyCuma Ekim 09, 2009 5:43 pm

Very Happy
http://www.alpkorkmazfan.com

Türk Kızlarının Özellikleri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kan Grupları Ve Özellikleri
» Burçlar Ve Özellikleri
» Komik İnsanların Özellikleri
» Türk bilim insanlarının kıskandıran başarısı
» Yalın Sahte (Power Turk Akustık Konser)