Pınar Aydın Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pınar Aydın Sitesi

Pınar Aydın Fan Sitesi - Pınar Aydın Akademi Türkiye - Pınar Aydın Savcının Karısı - Pınar Aydın Arka Sokaklar - Pınar Aydın Kız Kaçıran - Pınar Aydın Kapalıçarşı - Pınar Aydın Albümü - Pınar Aydın Akasya Durağı - Pınar Aydın Bizim Okul

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Sevgili Günlük :D

+2
A_M_Y
TeTra
6 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki
YazarMesaj
TeTra
Moderatör
Moderatör
TeTra

Kadın Mesaj Sayısı : 2439

Sevgili Günlük :D - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: Sevgili Günlük :D   Sevgili Günlük :D - Sayfa 3 EmptyPtsi Mart 08, 2010 1:48 pm

yok ya genedee yakıştı gözlük

tel olrk bunu beğendim

sence nsl

Sevgili Günlük :D - Sayfa 3 7404_buyuk
http://www.gecegunduz.org
A_M_Y
Moderatör
Moderatör
A_M_Y

Kadın Mesaj Sayısı : 1447

MesajKonu: Geri: Sevgili Günlük :D   Sevgili Günlük :D - Sayfa 3 EmptyPtsi Mart 08, 2010 1:55 pm

ya guzelde ama ben samsungun kendisini sevmem...ben sony ericssona bayilirim ama biktim ondanda ben gecen gun soylemistim sana 58 00  guzel...Sena bu dokunmatikmi??
A_M_Y
Moderatör
Moderatör
A_M_Y

MesajKonu: Geri: Sevgili Günlük :D   Sevgili Günlük :D - Sayfa 3 EmptyPtsi Mart 08, 2010 1:56 pm

Gozluye kalinca yakistiysa sorun yok ama ben cocukluktan takmadim diye simdi alisamam 
TeTra
Moderatör
Moderatör
TeTra

MesajKonu: Geri: Sevgili Günlük :D   Sevgili Günlük :D - Sayfa 3 EmptyPtsi Mart 08, 2010 1:57 pm

bende hiç takmadım şimdi daha yeni başlıyorum
evet cnm dokunmatik özellikleri:

Samsung Corby S3650'nin ön plana çıkan diğer özellikleriyse şöyle;

• 2 Megapiksel Kamera,
• RDS’li FM radyo,
• 2.8 inç, dokunmatik ekran,
• MicroSD kart slotu ( 8 Gigabayt’a kadar arttırılabilir. ).
• EDGE,
• Twitter, Facebook ve MySpace gibi sosyal ağlara kolay erişim,
• TouchWiz ve Cartoon UI isimli kullanıcı ara yüzü,

Eylül ayı içerisinde ilk olarak Amerika Birleşik Devletleri’nde satışa sunulacak olan Samsung Corby S3650’nin fiyatının 150 Euro civarında olması bekleniyor.
A_M_Y
Moderatör
Moderatör
A_M_Y

MesajKonu: Geri: Sevgili Günlük :D   Sevgili Günlük :D - Sayfa 3 EmptyPtsi Mart 08, 2010 2:03 pm

hmm dokunmatikse iyi yani simdi dokunmatik moda...Ama sen yinede bak yanii nokialara...Senin simdiki telefonun ne,?hangi marka??
TeTra
Moderatör
Moderatör
TeTra

MesajKonu: Geri: Sevgili Günlük :D   Sevgili Günlük :D - Sayfa 3 EmptyPtsi Mart 08, 2010 2:07 pm

nokia N70
TeTra
Moderatör
Moderatör
TeTra

MesajKonu: Geri: Sevgili Günlük :D   Sevgili Günlük :D - Sayfa 3 EmptyPtsi Mart 08, 2010 2:07 pm

Sevgili Günlük :D - Sayfa 3 Ceptelefoncu_Nokia-N70
A_M_Y
Moderatör
Moderatör
A_M_Y

MesajKonu: Geri: Sevgili Günlük :D   Sevgili Günlük :D - Sayfa 3 EmptyPtsi Mart 08, 2010 2:13 pm

hii bak simdiki nokiaysa bence degistiripde samsung almak biraz garip...bak ben sana bi telefon soylucem istersen bi bak ....5230...ayni 5800 gibi bi tek isigi yok bi de xpress music diil istersen bi bak 
A_M_Y
Moderatör
Moderatör
A_M_Y

MesajKonu: Geri: Sevgili Günlük :D   Sevgili Günlük :D - Sayfa 3 EmptyPtsi Mart 08, 2010 2:18 pm

Sevgili Günlük :D - Sayfa 3 VBCWQ_0644  cnm bak suna ne gwzel ama...senin su telefon 
TeTra
Moderatör
Moderatör
TeTra

MesajKonu: Geri: Sevgili Günlük :D   Sevgili Günlük :D - Sayfa 3 EmptyPtsi Mart 08, 2010 4:09 pm

işte bnm beğendiğimde o
senin dediğin çok güzel fakat arkadaşlarımda falan var onlar pişti olmak istemiorum :komik:
A_M_Y
Moderatör
Moderatör
A_M_Y

MesajKonu: Geri: Sevgili Günlük :D   Sevgili Günlük :D - Sayfa 3 EmptyPtsi Mart 08, 2010 4:23 pm

hmm ozaman viz kec sundan en nefret etdiyim siy arkadasim telefonun aynisini almak...
TeTra
Moderatör
Moderatör
TeTra

MesajKonu: Geri: Sevgili Günlük :D   Sevgili Günlük :D - Sayfa 3 EmptyPtsi Mart 08, 2010 5:39 pm

aynen
Camille
Yeni Üye
Yeni Üye
Camille

Kadın Mesaj Sayısı : 194

MesajKonu: Geri: Sevgili Günlük :D   Sevgili Günlük :D - Sayfa 3 EmptyPtsi Mart 08, 2010 7:51 pm

hmm bugun bayagi uyudum.. oglene dogru kalktim.. ders falan okumadim.. netde dolastim ve telefonla konustum..aksama dogru misafirler geldi.. biraz onlarla ugrastim ve sonunda gitdiler..ben de tabi hemen nete kostum.. simdi gidip uyuyicam..boyle anlamsiz bi gundu yani..neyse.. her kese iyi geceler
A_M_Y
Moderatör
Moderatör
A_M_Y

MesajKonu: Geri: Sevgili Günlük :D   Sevgili Günlük :D - Sayfa 3 EmptySalı Mart 09, 2010 9:51 am

hmm sabah kalktim okula gittim ilk ders sok bi haber aldim sonraki ders bosdu sonra matemetik sonra yine matematik sonraki derse girmedim son derstede robot gibi orudum arkadaki kiz cep telefonu sakliyodu arkada...sonra eve gelirken mahallede cenemiz dustu simdi dersleri yapicam aksam belki mahalledeyim 
Camille
Yeni Üye
Yeni Üye
Camille

MesajKonu: Geri: Sevgili Günlük :D   Sevgili Günlük :D - Sayfa 3 EmptySalı Mart 09, 2010 10:15 am

sabah okula gittim..ders boyunca arkadasla mesajlasdik.. en sonunda bir hoca gelip yanima oturdu.. ben de baktim telefonla olmuyor kagitla yan siradaki arkadasla yazistim.. ders bitince eve gelmedim.. bi ders fazladan arkadaslarla bos-bos konustuk.. eve gelince bi kac tanidikla karsilasdim.. simdi gidip arkadasla konuscaz.. sonra yine netde olcam herhalde.. Sevgili Günlük :D - Sayfa 3 819257
A_M_Y
Moderatör
Moderatör
A_M_Y

MesajKonu: Geri: Sevgili Günlük :D   Sevgili Günlük :D - Sayfa 3 EmptySalı Mart 09, 2010 10:23 am

kiz sen ne kadar konusuyosun yaa Allah askina kontor biterse bana soyle atarim sana 
Camille
Yeni Üye
Yeni Üye
Camille

MesajKonu: Geri: Sevgili Günlük :D   Sevgili Günlük :D - Sayfa 3 EmptySalı Mart 09, 2010 12:33 pm

evet oyle yaa cenem bos durmuyo ki.. bazen hem ev hem de cep telefonuyla ayni zamanda konustugum oluyor.. sen bi de beni derste gor.. biriyle cep telefonunda mesajlasiyorum oburuyle kagitta yazisiyorum.. biriyle yuzyuze konusuyorum.. arada da hocaya takiliyorum Sevgili Günlük :D - Sayfa 3 819257
A_M_Y
Moderatör
Moderatör
A_M_Y

MesajKonu: Geri: Sevgili Günlük :D   Sevgili Günlük :D - Sayfa 3 EmptySalı Mart 09, 2010 1:25 pm

yok ben ya sira arkadasimla(Assorti) yada arka siradaki kizlarla konusuyorum onlardan bikip oyretmenle konusuyorum...
A_M_Y
Moderatör
Moderatör
A_M_Y

MesajKonu: Geri: Sevgili Günlük :D   Sevgili Günlük :D - Sayfa 3 EmptyÇarş. Mart 10, 2010 10:53 am

Okula gittim uyudum ikinci ders yine uyudum 3-cu ders Matematik hiic Sonra fizik oyretmenle kavga ettim 4-cu ders tarih sozluye ciktim super gecti sonraki der istee yine o kadar konustumki oyretmen kizdi sonra ev pc 
A_M_Y
Moderatör
Moderatör
A_M_Y

MesajKonu: Geri: Sevgili Günlük :D   Sevgili Günlük :D - Sayfa 3 EmptyPerş. Mart 11, 2010 8:39 am

okula gittim ilk iki ders yazilim vardi sonrada bos derslerdi neysebeden dersinde disarida gezdim dersin son 5 dakkasina girdim guldum..sonra kanunlarla ilgili dersden tahtaya ciktim sonra ev birazdan derslere baslicam 
A_M_Y
Moderatör
Moderatör
A_M_Y

MesajKonu: Geri: Sevgili Günlük :D   Sevgili Günlük :D - Sayfa 3 EmptyCuma Mart 12, 2010 9:31 am

Sabah okula gittim ilk 2 ders normal gecti sonraki ders oyretmen kizip erkekleri siniftan cikardi baya bi muhabbet etdik oyretmenle sonraki dersde normal gecti sonra ingiliscede isim vardi dersin yarisini bosladim derse doner donmez sozluye kalktim oyetmen beni dinlemiyodu bende bos bos laflar ettim ve iyi bi not aldim sonra biolojiden yazili vardi ama ben hikaye yazmak istiyodum o yuzde hikayemi yazdim dersin sonuna 5 daka kalmis yazdim yazilimi hikaye super oldu eve gelirken dolastim biraz eve donucekken yolda arkadaslarimi gordum siniftan bi gicigi cikarmakla ilgili konusuyodular bende katildi neyse tatil oncesi son gun yarin Smile))))
SONAY
Yeni Üye
Yeni Üye
SONAY

Kadın Mesaj Sayısı : 390

MesajKonu: Geri: Sevgili Günlük :D   Sevgili Günlük :D - Sayfa 3 EmptyPtsi Mart 15, 2010 10:47 am

Bugün öyle şeyler yaşandı ki kavga lar gözyaşları şakalar ve gülücükler şaka gibi bi gündü herşey vardı
A_M_Y
Moderatör
Moderatör
A_M_Y

MesajKonu: Geri: Sevgili Günlük :D   Sevgili Günlük :D - Sayfa 3 EmptyPtsi Mart 15, 2010 11:03 am

Ben bu gun ilk derse girmicektim gittim okula sinfin penceresinden iceri bi baktim oyretmen iceride bovrek kesiyo merak ettim girdim iceri napiyosunuz oyretmenim dedim gec hadi bi da ha gec kalma koyun bovreyi kesiyorum bakta bi siy ogren dedi gectim 2 sirada oturdum birazdan siranin sahipi geldi yanimda oturdu baya bi güldüm sonra matematik tarih kimya bos gecti sonra ingiliscedede baya güldüm yani 45 dakka durmadan güldüm sonunda olmucak boyle dedim ciktim siniftan disari gezdim gittim bi bos sinfa girdim sarkinin sesini sonuna kadar actim 5 dakka oturdum zil caldi sonra kafeye gittik lahmacun yedik ve eve geldim 
TeTra
Moderatör
Moderatör
TeTra

MesajKonu: Geri: Sevgili Günlük :D   Sevgili Günlük :D - Sayfa 3 EmptySalı Mart 16, 2010 12:08 pm

sabah bir huzursuzlukla uyandım
hazırlandım okula gittim
ilk ders matematikti güzel geçti 3. ders teknoloji tasarımdı okulda segi olucağı için hoca bizi serbest bıraktı
bizde bilgisayar oynadık
4. ders disipline gidiyoduk arkadaşımla (daha belli deil yani umarım gitmem)
5. ders en yakın arkadaşımla tartıştk falan filan Very Happy
A_M_Y
Moderatör
Moderatör
A_M_Y

MesajKonu: Geri: Sevgili Günlük :D   Sevgili Günlük :D - Sayfa 3 EmptySalı Mart 16, 2010 12:36 pm

Disiplinde ne isin var kiz???Bu gun tatilin ilk gunu aksam Nevruzla ilgili olarak ocak yakilicak sabah yagmuru gorunce cok kotu oldum sonra bayram sofrasini hazirladim sonra pc-de arkadasimin ocak basini inmeyeceyini ogrendim abim bende diger mahallede olcam dedi yani son carsamba(Aslinda sali ama carsamba deriz nevruz oncesi salilara) berket olucak 

Sevgili Günlük :D
3 sayfadaki 4 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki
 Similar topics
-
» Günlük Burç Yorumları
» Vücudumuz günlük fonksiyonlarını yerine getirirken neler oluyor merak ettiniz mi?