Pınar Aydın Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pınar Aydın Sitesi

Pınar Aydın Fan Sitesi - Pınar Aydın Akademi Türkiye - Pınar Aydın Savcının Karısı - Pınar Aydın Arka Sokaklar - Pınar Aydın Kız Kaçıran - Pınar Aydın Kapalıçarşı - Pınar Aydın Albümü - Pınar Aydın Akasya Durağı - Pınar Aydın Bizim Okul

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Sevgili Günlük :D

+2
A_M_Y
TeTra
6 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4
YazarMesaj
TeTra
Moderatör
Moderatör
TeTra

Kadın Mesaj Sayısı : 2439

Sevgili Günlük :D - Sayfa 4 Empty
MesajKonu: Geri: Sevgili Günlük :D   Sevgili Günlük :D - Sayfa 4 EmptySalı Mart 16, 2010 2:40 pm

poff baya bi karışık sonra anlatırım...
http://www.gecegunduz.org
A_M_Y
Moderatör
Moderatör
A_M_Y

Kadın Mesaj Sayısı : 1447

MesajKonu: Geri: Sevgili Günlük :D   Sevgili Günlük :D - Sayfa 4 EmptySalı Mart 16, 2010 2:50 pm

tamam canim ugurlar sana Smile
TeTra
Moderatör
Moderatör
TeTra

MesajKonu: Geri: Sevgili Günlük :D   Sevgili Günlük :D - Sayfa 4 EmptySalı Mart 16, 2010 2:53 pm

saol cnm Smile
TeTra
Moderatör
Moderatör
TeTra

MesajKonu: Geri: Sevgili Günlük :D   Sevgili Günlük :D - Sayfa 4 EmptyCuma Nis. 16, 2010 3:30 pm

okula gittim ilk 2 ders fendi
yani biz arkadaşlarla fen dersine '' BEŞİR'LE BAY BAYA BİLDİĞİN KADAR'' ismini koyduk işte fen dersi geçti t.t dersiydi film izledik sonra ing. dersinde sınav olduk (türkçe sınavı)
sonra ing. dersinde zzzzzzzıııııııııııııııt dobroski oldum xD

sonra kurs vardı fln filan ark.larla aşk-ı memnuyu konuştuk :komik:

ayyy üzüldüğüm bihterime ya yawrum ortada kaldıııııı Sad

:komik: :komik:
A_M_Y
Moderatör
Moderatör
A_M_Y

MesajKonu: Geri: Sevgili Günlük :D   Sevgili Günlük :D - Sayfa 4 EmptyCuma Nis. 16, 2010 5:27 pm

Bu gun sabah kalktim hava sicakti bi tek incecik yaz gomlegiyle okula gittim..ilk ders her zamanki gibi konustum.Sonra kimyaydi ay bittim..Oyrtemenimiz oktu bi oyretmen getirdiler sokaktay asayanlara benziyordu..kim derse gelir dedi yuzumu arkaya cevirdim ki beni gormesin sen gel kizim dedi bi de bi kiz cikardi yazdik iste tahtada bi siyler diger kiza sen otur dedi digerini kaldirdi onu oturtdu baskasini tum sinif cikti ben hala tahtadaydim tam 35 dakka kaldim zil calinca havalara uctum resmen.son matematik ingilisce son ders bioloji biraz guldum dersde uyudum azar isittim sonra kituphaneye gittim biraz orda oyalandim sonra ev Azerbaycanin ilk korku filmi cekildigini oyrendim bu gun))) cok sevindim hala oo yuzden sevincliyim)))
SONAY
Yeni Üye
Yeni Üye
SONAY

Kadın Mesaj Sayısı : 390

MesajKonu: Geri: Sevgili Günlük :D   Sevgili Günlük :D - Sayfa 4 EmptyCuma Nis. 16, 2010 8:04 pm

yazılımız vardı bugün stressliydim biraz ama fena değildi dün gece arkadaşım bizde kaldığı için güne güzel başladım devamıda öle geldi zaten bi değişikliklde yok aslında bütü gnüm aynı ve yarın hafta sonu çok mutluyumm
A_M_Y
Moderatör
Moderatör
A_M_Y

MesajKonu: Geri: Sevgili Günlük :D   Sevgili Günlük :D - Sayfa 4 EmptyC.tesi Nis. 17, 2010 7:39 am

sabah okula gittim..Okulun bahchesinde polisler dizilmishdi bi siyler yapiyolardi..Pencereden onlar iziledim sonra matematikdi sora fizik sora tarih hepsi normal gecti shimdi kitap okuyorum
TeTra
Moderatör
Moderatör
TeTra

MesajKonu: Geri: Sevgili Günlük :D   Sevgili Günlük :D - Sayfa 4 EmptyPaz Nis. 18, 2010 1:58 pm

sabah 6'da uyandım
kadiköye gittim (dershane için)
süper geçti

bu hafta dershane değiştirdiğim için eski danışman hocamla hafif bir tartışmaya girdik.
ıyhhh nefret ediodum zaten kurtuldum

o yüzden mutluuuuum Very Happy
A_M_Y
Moderatör
Moderatör
A_M_Y

MesajKonu: Geri: Sevgili Günlük :D   Sevgili Günlük :D - Sayfa 4 EmptyPaz Nis. 18, 2010 3:51 pm

Sabah kalktim pc-ye oturdum sonra dayimlara gittim.. (Leyla sizin oralardaydim))  Ordada fazlasiyla rusca danisanlar vardi oturdum dinledim...bi kizin rusca her ulke guzelde gitmek gezmek ichin ama Azerbaycani unutmamak lazim tabii demesi cok hosuma gitti rusca konusuyor diye kiza sinir olmushdum ama))Sonra kucuk bi kiz vardi 3 yasinda onunla oyalandim biraz shimdide burdayim)
A_M_Y
Moderatör
Moderatör
A_M_Y

MesajKonu: Geri: Sevgili Günlük :D   Sevgili Günlük :D - Sayfa 4 EmptyPerş. Nis. 22, 2010 1:06 pm

sabah kalktim cok hasaydim Annem okula gitmeme izin vermiyodu ama okulun baslamasina 5 dakka kalmish bi sekilde gittim..beden dersinde kectim ))) sonra hukuk dersine dondum yine sonra arkadaslarla kafeye gittik 4 saat oturduk...okuldan 10-15 kisi geldi oturdu cikti ama biz hala kalkmadik sonra gittik arkadasimla kokteyl almaya secene kadar cok guduk geldik icdik..Sonra 2 kiz gittik bi dergi aldik geldik okuduk biraz sonra eve gelmek icin kalkdik 2 erkek arkamiza dustu...cok sinirlendim..2 arkadasim metroyla gidiyodu eve onlar gitti bizde  toka almak icin dukkana gittik sonra bi kizla bulustuk eve geldik yarin okula gimicem olley!!
A_M_Y
Moderatör
Moderatör
A_M_Y

MesajKonu: Geri: Sevgili Günlük :D   Sevgili Günlük :D - Sayfa 4 EmptySalı Mayıs 25, 2010 8:03 am

Okulun son gunleri oldugu icin okul kiyafetlerini degilde sivil kiyafetle okula gittim..okulun bahcesinde bekledim arkadaslar geldi top aldik ve arka bahcede volleybol falan oynadik..okulda 1 kisi bile yoktu her kes bahcedeydi sonra  ders sinfa kalktik her kes dersdeyken ben bi kizla top oynuyodum ..mudur yardimcisi kizdi..sonra yine bahce arkadasimin abisiyle oynadik kavga falan vardi simdide evdeyim 
pearl
Moderatör
Moderatör
pearl

Kadın Mesaj Sayısı : 1393

MesajKonu: Geri: Sevgili Günlük :D   Sevgili Günlük :D - Sayfa 4 EmptyPtsi Tem. 12, 2010 7:43 pm

bu gün önemli bişeyler olmadı.. Sevgili Günlük :D - Sayfa 4 346970 hava çook sıcak dışarı kafamı bile çıkarmadım.. Sevgili Günlük :D - Sayfa 4 617321 tüm günü netdeydim, Sevgili Günlük :D - Sayfa 4 597329 çenem düşmüştü hala kaldıramadımSevgili Günlük :D - Sayfa 4 819257 inanamazsınız ama beni tanıyanlar benim hiç konuşmadığımı düşünüyorlar..bazen senin dilin var mı diye soruyolar Sevgili Günlük :D - Sayfa 4 819257
http://www.pinaraydin.forumdizini.com

Sevgili Günlük :D
4 sayfadaki 4 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Günlük Burç Yorumları
» Vücudumuz günlük fonksiyonlarını yerine getirirken neler oluyor merak ettiniz mi?